Kľučky / kovanie

Home / Kľučky / kovanie

Dodávame kvalitné dverové kovania, bezpečnostné kovania, okenné kovania, zámky pre sklenené dvere, posuvné kovania, kvalitný systém obojstranného zatvárania dverí , zadlabávacie zámky, podlahové zarážky a ďalšie príslušenstvo. Vyberte si tovar z nášho sortimentu a získajte dlhodobú úžitkovú a estetickú hodnotu, ktorej zárukou je vysoká kvalita spracovania, odolnosť, spoľahlivosť a moderný dizajn.

Sledujeme moderné trendy, objavujeme nové tvary, ale súčasne dbáme na nadčasový dizajn, ktorý bude ešte dlho ozdobou vášho interiéru. Každý rok v apríli vám predstavujeme novinky, pri ktorých zaraďovanie do sortmientu práve tieto prístupy uplatňujeme. Pozrite sa, čo je nové, a vytvorte si krajší domov.

Ponúkame kompletný program pre dvere a okná. Naše kľučky, dverové a okenné kovania majú tieto prednosti: – dverové kovanie je konštruované pre dokonalý systém montáže na dvere – na kľučky používame špičkové technológie povrchových úprav – dverové a okenné kovanie navrhujeme vo vlastných designoch – všetky dverové kľučky dodávame v rovnakom designe ako okenné kovanie.

V ponuke kovanie od partnerov :

MPK krabicka NEW5 PANTONE.cdr twin-logo-finale top-logo